Afdeling 551

Leeftijd: 15-18 jaar (jongens & meisjes)
Opkomsttijd: zaterdag van 13:00 tot 16:00 uur
Locatie: PGA-huis
Teamleider: Pam Hazendonk
Informatie? Stuur een mail
Lid worden? Aanmelden bij Scouting Salwega

Explorers_speltakteken
Scouting Salwega - Afdeling 551

Over de Afdeling 551

Welkom bij 551!

Ben jij tussen de 15 en 18 jaar en op zoek naar een toffe, gezellige groep om je zaterdagmiddag mee door te brengen? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Wij zijn een hechte groep jongeren, de 551 leden, die elke week samenkomen voor leuke activiteiten. Elk jaar komen er nieuwe leden bij, dit noemen we overvliegen. De leden die overvliegen komen van de Scouts, het Vendel of de Troep vanuit Salwega. Soms komt iemand van buiten scouting erbij die het zo leuk vindt, dat ze blijven hangen. Zodra je 18 wordt, kun je verder bij de 1 van de Stammen of aan de slag als leiding bij een van de onderdelen.

Begeleiding
Ons team van begeleiders bestaat uit Barbara, Bart, Laurens, Luka, Pam en Steven. Ze staan klaar om ons te ondersteunen en ervoor te zorgen dat alles op rolletjes loopt.

Waar zijn we te vinden?
Je vindt ons in het PGA-huis, helemaal bovenin rechts is het 551 hok. Bij lekker weer zijn we vaak buiten te vinden, want daar is natuurlijk altijd meer te beleven.

Zelf programma's bedenken

Wat ons uniek maakt, is dat wij onze activiteiten zelf bedenken en organiseren! Elk seizoen stellen we samen een jaarplanning op, waarin we al onze ideeën kwijt kunnen. Van bakken en laserquesten tot een film marathon en een zelfgemaakt bubbelbad—het kan allemaal. De begeleiders helpen de 551 leden waar nodig, maar je hebt zelf de touwtjes in handen. Naast de zaterdagmiddag programma’s hebben we soms ook weekendjes weg of speciale uitjes. Voor de grotere activiteiten, zoals zomerkamp, pinksterkamp of het pannenkoekenhuis, werken we in commissies om alles soepel te laten verlopen.

Voor wie?
Onze groep is perfect voor jongeren die het leuk vinden om samen de zaterdag door te brengen en hun eigen programma’s te bedenken. Hou jij van gezelligheid en lijkt het je leuk om deel uit te maken van een actieve groep? Dan nodigen we je van graag uit om contact op te nemen met onze begeleiding. Je bent van harte welkom!

 

Downloads

Gezondheidsformulier

Over de Scoutfit

Afdeling 551 contact

Heb je nog vragen, opmerkingen of suggesties?
Laat het ons weten en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Jouw feedback waarderen we enorm en we streven ernaar om V de best mogelijke service te bieden.
We kijken uit naar je reactie!